|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Standart: | IEC61000-4-4 | Çıkış Gerilimi: | 5kV |
|---|---|---|---|
| CDN: | 380V/16A, 380V/30A | Garanti: | 12 ay |
| Kontrol sistemi: | PLC'li dokunmatik ekran | Sevkiyat: | Ekspres ile |
| Çalışma gücü: | AC220±%10,50/60Hz, 300W | Boyut: | 470mm(G)×215mm(Y)×500mm(D) |
EFT-5K serisi elektrikli hızlı geçici jeneratörler, IEC61000-4-4 standardına göre elektromanyetik uyumluluk (EMC) uyumluluk testi için tasarlanmış hassas enstrümanlardır.Bu güçlü test cihazları 5KV'ye kadar hızlı geçici patlama darbeleri verir., endüstriyel kontrol sistemlerinin, ev aletlerinin, tıbbi ekipmanların bağışıklığını değerlendirmek için uygun hale getiren 0,1 ila 1200 kHz arasında tekrar frekanslarını destekler.Otomobil elektronikleri, ve bileşenleri.
16A veya 30A kapasiteli entegre 3 fazlı 5 tel birleştirme ve ayırma ağı (CDN), üç fazlı güç sistemlerinde gerçek dünyadaki elektrik bozukluklarının doğru simülasyonunu sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | EFT-5K16 / EFT-5K30 |
| Açık devre çıkış voltajı | 0.25-5kV ±5% |
| 50Ω yük çıkış voltajı | 0.125-2.5kV ±5% |
| Nabız dalga şekli | 5/50ns (50Ω/1000Ω yük) |
| Kalkma Zamanı | 5ns ± 30% (50Ω yük) |
| İmpedans | 50Ω ±20% |
| Çıktı Kutupluğu | Olumsuz / Olumlu |
| Tekrarlanma sıklığı | 0.1-1200.0kHz ±10% |
| Patlama Süresi | 15ms@2.5/5kHz, 750μs@100kHz, 250μs@300kHz |
| Patlama Dönemi | 100-999 ms ( ayarlanabilir) |
| Bağlantı Ağı | Üç fazlı 380V/16A veya 30A, 50/60Hz |
| Bağlantı Kondansatörü | 33nF ±10% |
| Güç Gereksinimleri | AC220±10%, 50/60Hz, 300W |
| Boyutları | 470 ((W) × 215 ((H) × 500 ((D) mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 25 kg. |
İthalat edilen yüksek güçlü indüktif olmayan dirençler, IEC61000-4-4 gereksinimlerini karşılayan doğru test sinyalleri sağlayarak, deformasyon olmaksızın istikrarlı darbeler dalga biçimlerini sağlar.Bu hassasiyet önemlidir çünkü çarpık dalga formları yanlış test sonuçlarına yol açabilir, gereksiz ürün yeniden tasarımlarına veya uygunluk sorunlarının kaçırılmasına neden olur.
7 inçlik LCD dokunmatik ekran arayüzü, gerçek zamanlı parametreler gösterimi ile sezgisel bir kontrol sağlar.Tekrarlanan test senaryoları için hızlı bir şekilde geri çağırmayı sağlayanDahili sıcaklık-nem sensörü test sırasında çevresel koşulları izler.
Entegre 3 fazlı 5 tel bağlantı ve koplama ağı, dış bağlantı ekipmanlarına ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldırır.Sistem, ek donanım değişiklikleri yapmadan çeşitli test yapılandırmalarına uyarlanır..
EFT-5K serisi, elektronik ekipmanların düzenleme uyumluluğunu değerlendiren kalite güvence laboratuvarlarına ve EMC test tesislerine hizmet vermektedir.
Jeneratör, güvenilir ve tekrarlanabilir test sonuçları sağlamak için gelişmiş darbe teknolojisini akıllı kontrol sistemleriyle birleştirir.Kendi kendine teşhis fonksiyonu sürekli yüksek voltaj ve dürtü çıkış durumunu izler, hem cihazı hem de test edilen cihazı korumak için anormallikleri otomatik olarak tespit eder.
Esnek patlama modu seçenekleri (senkroniz veya asinkron) ve 0-360 ° arasında serbest faz açısı ayarları ile mühendisler, test verimliliğini tehlikeye atmadan hassas rahatsızlık senaryolarını simüle edebilirler.
İlgili kişi: Ms. Penny Peng
Tel: +86-18979554054
Faks: 86--4008266163-29929
Genel derecelendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler