|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Standart: | IEC61000-4-4 | Çıkış Gerilimi: | 5kV |
|---|---|---|---|
| CDN: | 380V/16A, 380V/30A | Garanti: | 12 ay |
| Kontrol sistemi: | PLC'li dokunmatik ekran | Sevkiyat: | Ekspres ile |
| Çalışma gücü: | AC220±%10,50/60Hz, 300W | Boyut: | 470mm(G)×215mm(Y)×500mm(D) |
EFT-5K serisi elektriksel hızlı geçici jeneratörler, IEC61000-4-4 standardına göre elektromanyetik uyumluluk (EMC) uyumluluk testleri için tasarlanmış hassas cihazlardır. Bu sağlam test cihazları, 0.1 ila 1200kHz arası tekrar frekanslarını destekleyerek 5KV'a kadar hızlı geçici darbe darbeleri sağlar, bu da onları endüstriyel kontrol sistemlerinin, ev aletlerinin, tıbbi ekipmanların, otomotiv elektroniğinin ve bileşenlerin bağışıklığını değerlendirmek için uygun hale getirir. Entegre 3 fazlı 5 telli kuplaj ve ayrıştırma ağı (CDN), 16A veya 30A kapasiteli, üç fazlı güç sistemlerinde gerçek dünya elektriksel bozulmalarının doğru simülasyonunu sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | EFT-5K16 / EFT-5K30 |
| Açık Devre Çıkış Voltajı | 0.25-5kV ±%5 |
| 50Ω Yük Çıkış Voltajı | 0.125-2.5kV ±%5 |
| Darbe Dalga Formu | 5/50ns (50Ω/1000Ω yük) |
| Yükselme Süresi | 5ns ±%30 (50Ω yük) |
| Empedans | 50Ω ±%20 |
| Çıkış Polaritesi | Negatif/Pozitif |
| Tekrar Frekansı | 0.1-1200.0kHz ±%10 |
| Darbe Süresi | 15ms@2.5/5kHz, 750μs@100kHz, 250μs@300kHz |
| Darbe Periyodu | 100-999ms (ayarlanabilir) |
| Kuplaj Ağı | 3 fazlı 380V/16A veya 30A, 50/60Hz |
| Kuplaj Kapasitörü | 33nF ±%10 |
| Güç Gereksinimleri | AC220±%10, 50/60Hz, 300W |
| Boyutlar | 470(G)×215(Y)×500(D)mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 25kg |
İthal yüksek güçlü endüktif olmayan dirençler, deformasyon olmadan kararlı darbe dalga formları sağlayarak IEC61000-4-4 gereksinimlerini karşılayan doğru test sinyalleri sunar. Bozuk dalga formları yanlış test sonuçlarına yol açabileceğinden, bu hassasiyet önemlidir, bu da gereksiz ürün yeniden tasarımlarına veya uyumluluk sorunlarının gözden kaçırılmasına neden olabilir.
7 inç LCD dokunmatik ekran arayüzü, gerçek zamanlı parametre gösterimi ile sezgisel kontrol sağlar. Operatörler, tekrarlanan test senaryoları için hızlı geri çağırma sağlayan 1000 adede kadar test yapılandırması saklayabilir. Dahili sıcaklık-nem sensörü, test sırasında çevresel koşulları izler.
Entegre 3 fazlı 5 telli kuplaj ve ayrıştırma ağı, harici kuplaj ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldırır. Serbestçe seçilebilen kuplaj modları (L1, L2, L3, N, PE) ile sistem, ek donanım değişiklikleri olmadan çeşitli test yapılandırmalarına uyum sağlar.
EFT-5K serisi, elektronik ekipmanları yasal uyumluluk açısından değerlendiren kalite güvence laboratuvarlarına ve EMC test tesislerine hizmet vermektedir. Tipik kullanım örnekleri arasında endüstriyel otomasyon kontrolörleri için ön uyumluluk testleri, enerji yönetim sistemleri için ev aletleri sertifikasyon testleri, hasta izleme ekipmanları için tıbbi cihaz doğrulama ve motor kontrol modülleri için otomotiv bileşen bağışıklık değerlendirmesi yer alır.
Jeneratör, güvenilir, tekrarlanabilir test sonuçları sunmak için gelişmiş darbe teknolojisini akıllı kontrol sistemleriyle birleştirir. Kendi kendine teşhis işlevi, yüksek voltaj ve darbe çıkış durumunu sürekli olarak izler, hem cihazı hem de test altındaki cihazı korumak için anormallikleri otomatik olarak algılar. Esnek darbe modu seçenekleri (senkron veya asenkron) ve 0-360° arası serbest faz açısı ayarı ile mühendisler, test verimliliğinden ödün vermeden hassas bozulma senaryolarını simüle edebilirler.
İlgili kişi: Ms. Penny Peng
Tel: +86-18979554054
Faks: 86--4008266163-29929
Genel derecelendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler