|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Standart: | IEC61000-4-4 | Çıkış Gerilimi: | 5kV |
|---|---|---|---|
| CDN: | 380V/16A, 380V/30A | Garanti: | 12 ay |
| Kontrol sistemi: | PLC'li dokunmatik ekran | Sevkiyat: | Ekspres ile |
| Çalışma gücü: | AC220±%10,50/60Hz, 300W | Boyut: | 470mm(G)×215mm(Y)×500mm(D) |
EFT-5K serisi elektriksel hızlı geçici jeneratörleri, IEC61000-4-4 standardına göre elektromanyetik uyumluluk (EMC) uyumluluk testleri için tasarlanmış hassas cihazlardır. Bu sağlam test cihazları, 0.1 ila 1200kHz arasındaki tekrar frekanslarını destekleyerek 5KV'a kadar hızlı geçici seri darbeler sağlar, bu da onları endüstriyel kontrol sistemlerinin, ev aletlerinin, tıbbi ekipmanların, otomotiv elektroniğinin ve bileşenlerin bağışıklıklarını değerlendirmek için uygun hale getirir.
Entegre 3 fazlı 5 telli kuplaj ve ayrıştırma ağı (CDN), 16A veya 30A kapasiteli, üç fazlı güç sistemlerindeki gerçek dünya elektriksel bozulmalarının doğru bir şekilde simüle edilmesini sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | EFT-5K16 / EFT-5K30 |
| Açık Devre Çıkış Voltajı | 0.25-5kV ±%5 |
| 50Ω Yük Çıkış Voltajı | 0.125-2.5kV ±%5 |
| Darbe Dalga Formu | 5/50ns (50Ω/1000Ω yük) |
| Yükselme Süresi | 5ns ±%30 (50Ω yük) |
| Empedans | 50Ω ±%20 |
| Çıkış Polaritesi | Negatif/Pozitif |
| Tekrar Frekansı | 0.1-1200.0kHz ±%10 |
| Seri Süresi | 15ms@2.5/5kHz, 750μs@100kHz, 250μs@300kHz |
| Seri Periyodu | 100-999ms (ayarlanabilir) |
| Kuplaj Ağı | 3 fazlı 380V/16A veya 30A, 50/60Hz |
| Kuplaj Kapasitörü | 33nF ±%10 |
| Güç Gereksinimleri | AC220±%10, 50/60Hz, 300W |
| Boyutlar | 470(G)×215(Y)×500(D)mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 25kg |
İthal yüksek güçlü endüktif olmayan dirençler, deformasyon olmadan kararlı darbe dalga formları sağlayarak IEC61000-4-4 gereksinimlerini karşılayan doğru test sinyalleri sunar. Bozuk dalga formları yanlış test sonuçlarına yol açabileceğinden, bu hassasiyet önemlidir, bu da gereksiz ürün yeniden tasarımlarına veya uyumluluk sorunlarının gözden kaçırılmasına neden olabilir.
7 inç LCD dokunmatik ekran arayüzü, gerçek zamanlı parametre gösterimi ile sezgisel kontrol sağlar. Operatörler, tekrarlanan test senaryoları için hızlı geri çağırma sağlayan 1000 adede kadar test yapılandırması saklayabilir. Dahili sıcaklık-nem sensörü, test sırasında çevresel koşulları izler.
Entegre 3 fazlı 5 telli kuplaj ve ayrıştırma ağı, harici kuplaj ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldırır. Serbestçe seçilebilen kuplaj modları (L1, L2, L3, N, PE) ile sistem, ek donanım modifikasyonları olmadan çeşitli test yapılandırmalarına uyum sağlar.
EFT-5K serisi, yasal uyumluluk için elektronik ekipmanları değerlendiren kalite güvence laboratuvarlarına ve EMC test tesislerine hizmet vermektedir. Tipik kullanım durumları şunları içerir:
Jeneratör, güvenilir, tekrarlanabilir test sonuçları sunmak için gelişmiş darbe teknolojisini akıllı kontrol sistemleriyle birleştirir. Kendi kendini tanılama işlevi, yüksek voltaj ve darbe çıkış durumunu sürekli olarak izler, hem cihazı hem de test altındaki cihazı korumak için anormallikleri otomatik olarak algılar.
Esnek seri modu seçenekleri (senkron veya asenkron) ve 0-360° serbest faz açısı ayarı ile mühendisler, test verimliliğinden ödün vermeden hassas bozulma senaryolarını simüle edebilirler.
İlgili kişi: Ms. Penny Peng
Tel: +86-18979554054
Faks: 86--4008266163-29929
Genel derecelendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler