|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Standart: | MIL STD, GB, JIS, JEDEC, IEC60068-2-3 | Tip: | üç kutu tipi |
|---|---|---|---|
| Termal şok aralığı: | -40°C~ +120°C | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Boyut: | 60L, 80L, 100L, 120L (isteğe bağlı) | Garanti: | 12 ay |
| Çalışma gücü: | AC380V, 50Hz | Kontrol sistemi: | TEMI880N+LCD dokunmatik ekran |
| Vurgulamak: | IEC60068-2-3 sıcaklık çarpma test odası,TEMI880N denetleyici ile sıcaklık test odası,Garantisi olan çevresel test ekipmanları |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Sıcaklık Döngüsü Aralığı | -40°C ~ +120°C |
| Yüksek Sıcaklık Bölgesi | +80°C ~ +200°C |
| Düşük Sıcaklık Bölgesi | -10°C ~ -60°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±2°C |
| Sıcaklık Çözümü | 0.01°C |
| Kalkış Zamanı (Sıcak Alan, RT ~ 150°C) | < 40 dakika |
| Kalkış Zamanı (Soğuk Uzay, RT~-40°C) | < 50 dakika |
| İyileşme süresi (-40°C~+120°C) | 3 ~ 5 dakika. |
| İç Volum Seçenekleri | 60L / 80L / 100L / 150L |
| Çalışma gücü | AC380V, 50HZ (3 fazlı 5 tel) |
| Kontrolör | TEMI880N + LCD dokunmatik ekran |
| Uygulanabilir Standartlar | IEC60068-2-3, MIL STD, GB, JIS, JEDEC |
| Garanti | 12 Aylık |
İlgili kişi: Ms. Penny Peng
Tel: +86-18979554054
Faks: 86--4008266163-29929
Genel derecelendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler