|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Güç kapasitesi: | 30kva | Çıkış Gerilimi: | 0-520V |
|---|---|---|---|
| Çıkış Frekansı: | 40.0Hz-499.9Hz | Harmonik Bozulma: | sinüs dalgası≤2% |
| Vurgulamak: | 5KV AC güç kaynağı ayarlanabilir,400KV yüksek voltajlı güç kaynağı,400Hz AC güç kaynağı 520V |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Aşama | 3 fazlı |
| Kapasite | 30KVA (Kustomlaştırılabilir) |
| Mod | IGBT/PWM |
| Giriş Voltajı | 3φ 4 W + G: 380V±10% |
| Girdi Sıklığı | 47Hz-63Hz veya 400Hz ±5% |
| Çıkış Voltajı | Düşük: 0-260V Yüksek: 260-520V |
| En yüksek akım | 84A@0-260V 42A@260-520V |
| Yük Dayanıklılığı | ≤ ± 1% |
| Frekans aralığı | 40.0Hz-499.9Hz (ön ayarlanabilir) |
| Frekans istikrarı | ≤±0,01% |
| Harmonik Distorsiyon | Sinir dalgası % ≤2 |
| Ekran Çözünürlüğü | 0.1Hz/0.1V/0.1A/0.1W çözünürlüğü ile 4 basamaklı |
| Koruma cihazları | Aşırı ısınma, kısa devre, alarm ile anlık güç kapama koruması |
| Çalışma sıcaklığı | 0-40°C |
| Çalışma Nemliği | 0-90% |
| Boyutları | 850mm (D) × 750mm (W) × 1200mm (H) |
| Ağırlık | 330KG |
İlgili kişi: Ms. Penny Peng
Tel: +86-18979554054
Faks: 86--4008266163-29929
Genel derecelendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler